TABU princips.

Autors Komentāri: 186
Santucis nevar ravēt nezāli :roll: nu ir te sex, un kāds vēl :wink: :roll:
2008-08-12 20:29:35
Santucis..Tā, tā..No šīs vietas lūdzu tā detalizētāk :shock:
Te vienas meitenes, kā redzi, puišu te nav, tā kā ar skuķiem jau var padalīties..Vismaz norādi debespusi, kur doties :lol:
2008-08-12 20:32:02
fantin-ne tu vinu nepazisti bet virietis vareni fantastisks, super mils nu visu ko var sieviete veleties!!protams skan nereali bet ta ir!eldarado-laikam pazuda kad sutijas!!nesanemu!! :cry: :cry: :cry:
2008-08-12 20:34:33
magnolij-vot man skrobe es topa netiku tava!!/sez un bubni sev zem deguna, kas mani netas/ :roll: :roll:
2008-08-12 20:35:28
Nju debespuses nav, vnk jāsēd, jālasa vēstules un jāklausa intuīcijai :lol: un jā, drosmi vajag :lol: , bet nju ja būs lemts tad būs :lol: :lol: :lol: vienīgais tās šaubas pēc tam cik lieliskos varbūt paspēts pasūtīt :roll:
2008-08-12 20:35:49
unikala...Tad apraksti, kādam ir jābūt tam vīrietim, kas un kā viņam būtu attiecībā pret tevi jāizturās, lai tu viņu sāktu uztvert kā Lielisko :pipe: Tīri ziņkāre vai sieviešu domas vispār sakrīt vai arī te ir jūtamas spēcīgas domu atšķirības. :roll:
2008-08-12 20:37:05
Santuci ...Un kā ir ar foruma vīriešiem, domāts tiem, kas te ikdienā sarunājās tēmās. Vai tava intuīcija kaut vienam būtu spējīga pateikt \"Jā\" :roll:
2008-08-12 20:38:14
Nju mana intuīcija pateica \"Jā\" neforuma vīrietim, tā ka tagad esmu imūna :lol: :lol: :lol: :lol: , bet par foruma vīriešiem, ja godīgi, tad man viņi liekas aizdomīgi :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: , bet tas atkal tā ar piebildi ka visus vienā maisā neiebāzīsi :lol:
2008-08-12 20:43:32
Santucis ..Aizdomīgi? :roll: Kaut kā gribētos mazliet precīzāk, tieši kāpēc aizdomīgi? Bīstami, maniakāli, slimi...vai kā saprast to- aizdomīgi? :pipe:
2008-08-12 20:45:33
nu ta isi nevaresu izklastit-es kad esmu ar vinu blakus ir tada sajuta ka pasaule ir krasainaka , saule spid spozak, un ir tada taka eiforija apkart liekas ka viss ir tik nereali labi!!nu kadam vinam jabut 1)viriskigam 2)saprotosam 3)milam 4)kaisligam 5)devigam(davanas , pukes) 6)jaspej atrast kompramisus(tas ir loti svarigi attiecibas)es nevaru tiesi apraksturot kas vina ir tik fors, bet tiesam zinu ka vins ir mans istais!!ka zinat ka tas ir tavs istais-KAD SIRDS PIEKRIT PRATAM-TAD IR ISTAIS!! :wink: :wink: :wink:
2008-08-12 20:47:47
Nu laikam būs grūti formulēt, nju tad jau varētu arī teikt ka sievietes aizdomīgas :lol: :lol: :lol: , laikam jau ja bik padomā un godīgi, tad tas atkarīgs cik komunikabls ir cilvēks. Cits tikai palasa un klusē, bet citam vajag pateikt savas domas :lol: Laikam tas ir tīri egoistiski, proti nrgribētu ka mans Lieliskais sēd forumā un atņem uzmanību man :wink: :lol:
2008-08-12 20:50:40
unikalā...bet vai būtībā nav tā, ka mēs bieži (domāts sievietes) tos, kuri mums vienkārši ir iepatikušies, pašas sākam savā prātā idealizēt, piedēvēt kaut kādas īpašības, kuras pēc būtības šajā vīrietī nemaz nav.

Vienreiz mana kolēģe pīpētavā, kad viņas simpātika iedeva viņai negaidot piepīpēt, pēc tam sāka piedēvēt šim vīrietim savā pēkšņo emociju uzplūdā tādus vārdus kā- Cik džentelmenisks, cik galanta rīcība, cik uzmanīgs utt. Bet pēc būtības, vai žests kā iedot sievietei piesmēķēt ir augstāk minēto īpašību cienīgs?

Lūk tev arī tagad saule ir spožāka, kaut kāda eiforijas sajūta, bet vai tiešām to visu panācis tas vīrietis ar saviem darbiem, varbūt tu pati to panāc ar savām domām, vēlmi mīlēt utt. :roll:
2008-08-12 20:53:16
Santucis...Vispār man vienmēr ir bijis uzskats, ka vīriešiem nav jābūt pļāpīgiem, tas ir sieviešu netikums - runāt un runāt, tāpēc man foruma vīrieši arī šķiet aizdomīgi, kaut vai tikai tāpēc, ka pļāpīgi vīrieši man nekad tā īsti laikam nepatiktu, un kā Lieliskos es viņus uztvert laikam arī nevienu nevarētu :)
2008-08-12 20:56:14
Nu kad kāds iepatīkas tad parasti redzi to kas tev patīk, bet nez kāpēc neredzi slikto, to jau sauc par rozā brillēm, bet ja redzi slikto tātad nemīli, tikai vēl meklē īsto :wink:
2008-08-12 20:56:52
Fantiņ, tāpēc jau teicu ka aizdomīgi :lol: ne maniaki, ne ļauni, varbūt varētu būt labi draugi, bet nu man ar patīk tie noslēpumainie :wink:
2008-08-12 20:59:03
Santucis....Nē, nu, ja vēl redzētu to patiesi labo un nesāktu celt savā prātā kaut kādu izdomāto labo, tad jau ir ok, bet parasti taču sievietēm ir tendence visu idealizēt līdz ārprātam. Un tad, kad nokrīt rozā brilles un tu pēkšņi ieraugi to cilvēku citā gaismā, rodas pārmetumi, ka tu tāds sākumā nebiji, bet būtībā, viņš vienmēr ir bijis tieši tāds, tikai tu pati no viņa lipināji kaut ko pilnīgi viņam nepiederošu :)
2008-08-12 20:59:59
Santucis....Pilnīgi negribās te meklēt draugus :) Man pilnīgi pietiek ar portālu draugiem.lv, kur man ir reāli 10 dzīves draugi, nevis kaut kādi 10 gadus vecie, pēkšņi atrastie klasesbiedri, kuri par varītēm vēlas tevi pēc 10 gadiem neziņas dabūt savu draugu listē, bet reāli dzīves draugi. Meklēt draugus iekš seksam.lv man neliekas diez ko pareizi, bet tas nu tā, tikai manas domas :)
2008-08-12 21:02:31
fantin-nu piekritu ka katra zina ir kautkadigi idealizets mana prata(vins) un atzistu ka man ir tas roza briles bet ta taks ir milestiba.nu nedoma ka mums nav kasku protams ir , mazliet savadaki raksturi, bet tas viss ir tikai uz labu, ja butu vienadi raksturi mes nevaretu sadzivot!!un mes viens otram piedodam un saprotam!! :uups: :uups:
2008-08-12 21:04:16
unikala....Kašķi jau īstenībā nav nemaz slikti, ja tie ir par tādiem nebūtiskiem sīkumiem, tas izlīgums pēc tam vien ir ko vērts :)
2008-08-12 21:05:51
Man parasti kad tās brilles nokrīt pat negribas neko pārmest :lol: man pat reizēm paliek cilvēka žēl, jo redzu ka cenšas, bet man jau vienalga. Laikam ne ar vienu īsti sliktu neesmu bijusi kopā /ptuu, ptuu, ptuu :lol: / vienkārši pienāk brīdis kad tas labais nobāl un paliek parasts :cry: vienkārši nav vairs tās sajūtas :roll:
2008-08-12 21:08:23