Autors Komentāri: 253
Noveelu Tev aiziet uz randinju ar viireliiti kursh ir Tev liidz pleciem kaa B.Pits......

PS. Piemiit visi aprakstiitie siikumi....esmu ideaals!!!
2008-08-21 19:36:48
es parasti apmekleju iestades kur ir automatiskas durvis..:D
2008-08-21 19:37:23
Tad es vai nu tādiem sīkumiem nepievēršu vērību vai arī man ir veicies.... Vai arī.... es visu uztveru pārāk reālistiski... tipa - ideālu nav... viss ir labi tā, kā ir, ja es jūtos labi...
2008-08-21 19:37:39
CR
2008-08-21 19:38:17
1) Man patīk, ja ieejot kādā telpā, man atver durvis un palaiž pa priekšu.
2) Ja sanāk braukt ar transportu, tad pilnīgi obligāti kāpjot no tā ārā, viņam ir jāpadod man roka.
3) Man patīk, ja vietā, kur mēs taisamies pusdienot, tieši es pati izvēlos vietu kur sēdēt, pie tam, man arī palīdz novilkt mēteli ( ja tāds ir), krēsla piestumšana nav obligāta.
4) Man patīk, ja vīrietis pat neapspriež, kurš par šīm pusdienām vai vakariņām maksās, viņš vienkārši pašaprotami to izdara pats.
5) Man patīk, ja vīrietis vienmēr piedāvā pavadīt līdz mājām un, ja es atsakos, tad obligāti parūpējas, lai šī nokļūšana patiešām būtu droša, pat bez viņa klātbūtnes. Noteikti augstu novērtēju, ja pēc laika viņš arī uzzvana, un pats par to vēlreiz pārliecinās.
6) Patīk just, ka vīrietis cenšas runāt par tēmām, kas var interesēt arī mani.
7) Patīk, ja es pamanu, ka šim pasākumam, kā pirmajam randiņam ar mani, viņš ir gatavojies, kaut vai tikai sakopta izskata ziņā.

eu es laikam esmu baigi foršais džeks... pie katra punkta varu stabili ielikt ķeksīti...
2008-08-21 19:39:43
chezz....Es atkārtoju, ka mēs tagad nerunāsim par manām manierēm, pie tam, man tās ir pat ļoti augstā līmenī...Es nekad vīrietim nelikšu justies šajā randiņā ar mani slikti vai kā savādāk neērti. Es klusējot varu pati atvērt durvis, es varu samierināties, ka man jāsēž ar muguru pret telpu (kaut gan es mirstu nost, ja es neredzu, kas apkārt notiek), es varu samaksāt rēķinu..Es visu varu, un es nekad neizteiktu pārmetumus viņam par to, bet es zinu, ka šie sīkumi būs noteiciešie manā apziņā un droši vien, ka tas būtu pēdējais randiņš.
2008-08-21 19:41:08
Piekrītu unikālajia.... pārlieka pieklājība kaitina.... nu neesmu es nedz no cukura, nedz no nez kāda smalkā porcelāna.... nevajag man lūdzu, paldies un atvaino priekšā pakaļā....
2008-08-21 19:41:14
paaraak ideaali viirieshi kaitina un liek aizdomaaties - ka tik tas viss nav pieteelots lai radiitu satriecoshi labu iespaidu.. )
2008-08-21 19:41:21
bet vispar fantjik, uz makjiti meitenes nevedu, eju tur kur shveicars atver durvis, un ubers piebida kreslu...:D
2008-08-21 19:42:01
Tveice...Bet 8 punkts!
2008-08-21 19:42:30
Fanta - wisiem tawiem sīkumiem piekrītu... par šo tēmu tā īpaši neesmu aizdomājusies... bet tie ir nozīmīgi, pat ļoti! un nesaprotu kāpēc wisi tagad tew brauc wirsū?!
2008-08-21 19:43:06
Aigun..Bet kur tu te redzēji kaut ko pārspīlētu, tās vispār ir tik elementāras lietas, kuras es nosaucu, ka pilnīgi dīvaini liekas, ja kāds tās neievēro. Bet ir tādi vīrieši, es stabili zinu, ka ir
2008-08-21 19:43:33
fantinja bet ja vinjsh izpila 4 punktus no taa visa un ir superiigs cilveeks vai tu ar vinju negribeetu atkal tikties?
2008-08-21 19:44:11
tagad modē..ka meičas maksājot... par pusdienām
2008-08-21 19:44:11
Bet kur jūs tur redzat Pārlieku pieklājību? Sievietes!!! Jūs tiešām nejūtieties kā sievietes un jums vienalga, atver jums durvis vai nē, padod jums roku vai nē, palīdz jum novilkt mēteli vai atstāj jūs tur vienas krāmēties...Tiešām tā ir PĀRLIEKU pieklājība?
2008-08-21 19:45:12
vai vairak punktu nebuus, Fantas uzskaitiitie paliidz vechiem saprast ar ko vinji satikushies, bet nu ko daargaas daamas velos , ko savaadaaku
2008-08-21 19:45:22
Komplimenti?... es ar viņiem nemētājos kad man kautkas patīk es noteikti nepalikšu klusējot
2008-08-21 19:46:49
Tā naw pārlieku pieklājība... tā tam wienk ir jābūt... tas ir tikai normāli...
2008-08-21 19:47:17
1) ieiejot telpā, atveru durvis, palaižu sievišķi pa priekšu, ja nu aiz durvīm stāv burlaka ar vāli, tad sievišķis dabūs pirmo sitienu
2) kāpjot ārā no transporta, vienmēr padodu roku, pēc tam ar veiklu lēcienu izlecu no transporta, tajā pašā laikā neļaujot sievišķi izkāpt,... un gaidu momentu, kad durvis aiztaisīsies, ar sievišķa roku starpā, lai var atgredzenot
3) atļauju izvēlēties sievišķim, kur sēdēt, jo nav nemaz lielas nozīmes... uz visiem krēsliem ir saliktas kņopītes un piržammaisi... palīdzu novilkt mēteli, ko uzreiz nododu otrreizējai utilizācijai burlakām, lai nes uz lombardu... guvums 7:3, 7 desmitdaļas manā kabatā
4) ja labs kažoks bija, tad nav vajadzības apspriest, kurš maksās - tik nenovīdīgs jau neesmu, uzsaukšu to rijamo
5) Nu loģiski, jāaizlien tak iečolēt, moš mājās ir vēl pāris tādi kažoki.... nu ja sievišķis atteiks, vienmēr ir atkāpšanās ceļš - pazīstams burlaka taksists, kurš izošņās, kur sievišķis dzīvo, lai var vēlāk pats paciemoties...
6) kautkā tak ir jāaizrunā sievišķim ausis, kamēr abas rokas mēģina nolavierēt no rokas zelta ķēdīti....
7) vienmēr gatavojies... hloroforms un līmlenta netiek nemaz vilktas no kabatām ārā...
2008-08-21 19:47:46
Es jau to sarakstu vel papildinātu, es domāju, ka vīriešu sugas pārstāvji zina ar kādu punktu
2008-08-21 19:48:14