Autors Komentāri: 253
Vispār šoreiz es gribēju parunāt tieši ar meitenēm, jo pēdējā laikā man sāk likties, ka es pret vīriešiem tiešām esmu sākusi kaut kā baigi piekasīgi izturēties. Nē, it kā es saprotu, ka ideālu vīriešu nav, un Breds Pits arī ir sastopams tikai filmās, bet tomēr ir kaut kādas elementāras lietas tieši pirmajā randiņā, kuras personīgi man vajag, lai izpilda.
Īstenībā tieši no šiem sīkumiem veidojas tas rezumē- patīk vai nē.

Es tagad galīgi negribu runāt par kaut kādiem mistiskajiem klikšķiem kaut kur prātā, bet tieši par tiem sīkumiem, kuri tomēr spēlē kaut kādu lomu apziņā, pēc kuriem tomēr gribētos šo cilvēku sastapt vēlreiz, vai arī atnākot mājās tu jūties vairāk laimīga, ka beidzot tas viss ir beidzies ;)

Katrai droši vien tie sīkumi būs savādāki, bet man tie būtu šādi:
1) Man patīk, ja ieejot kādā telpā, man atver durvis un palaiž pa priekšu.
2) Ja sanāk braukt ar transportu, tad pilnīgi obligāti kāpjot no tā ārā, viņam ir jāpadod man roka.
3) Man patīk, ja vietā, kur mēs taisamies pusdienot, tieši es pati izvēlos vietu kur sēdēt, pie tam, man arī palīdz novilkt mēteli ( ja tāds ir), krēsla piestumšana nav obligāta.
4) Man patīk, ja vīrietis pat neapspriež, kurš par šīm pusdienām vai vakariņām maksās, viņš vienkārši pašaprotami to izdara pats.
5) Man patīk, ja vīrietis vienmēr piedāvā pavadīt līdz mājām un, ja es atsakos, tad obligāti parūpējas, lai šī nokļūšana patiešām būtu droša, pat bez viņa klātbūtnes. Noteikti augstu novērtēju, ja pēc laika viņš arī uzzvana, un pats par to vēlreiz pārliecinās.
6) Patīk just, ka vīrietis cenšas runāt par tēmām, kas var interesēt arī mani.
7) Patīk, ja es pamanu, ka šim pasākumam, kā pirmajam randiņam ar mani, viņš ir gatavojies, kaut vai tikai sakopta izskata ziņā.
Un, protams- komplimenti, komplimenti un vēlreiz komplimenti

Loģiski, ka pilnīgi visi 8 punkti ne vienmēr notiek tieši tā, kā man patiktos, tomēr, ja no tiem puse nav notikusi tā, kā es vēlos, tad droši vien man šis randiņš atstās tādu ne visai patīkamu pēcgaršu....

Kādi būtu jūsu sīkumi, ko jūs vēlaties saņemt no vīrieša pirmā randiņa laikā
P.S. Atgādinu, ka par klikšķi, pēc kura jūs vairs nepamanat neko, mēs tagad nerunāsim
2008-08-21 19:24:48
interesanti,ko dari pati,lai viirietim arii randinjaa ir tikpat rozaa brilles
2008-08-21 19:26:40
es esmu ideals....
2008-08-21 19:28:27
Breds Pits ir ideaals!? Augumaa apm 160cm, izspuuris kankars....
2008-08-21 19:28:37
Un kāpec jau ar pirmo komentāru, vajag analizēt mani? Vai tik grūti ir izprast tēmas jautājumu un ja nav ko teikt, vai tik grūti ir noturēties nepasakot neko?
2008-08-21 19:28:49
Fantiņ, piedod, bet es tomēr par to pašu klikšķi, jo.... ja man tā nav, tad uz randiņu nemaz neeju....

2008-08-21 19:29:40
/brien atpakaļ uz gultu..skatīties step up/ gribas salkanumu
un brets pits nav ideāls.. fuij, man viņš nepatīk !!!
2008-08-21 19:30:00
sunsh..nu pag, vai tad virtualitātē var būt tāds klikšķis un ne jau visas attiecības sākas no mīlestības, ar piemo skatienu. Manuprāt, tas ir vairāk idealizēts priekštats, kurš īstenībā reti atbilst reealitātei.
2008-08-21 19:31:13
fantjik, es tevi neanalizeju, un butu atnakusi uz randinju tad nebutu jataisa sitada tema...
2008-08-21 19:31:50
nekasies
2008-08-21 19:32:02
Nu lieciet tak jūs mierā to Bredu Pitu, izloba no garā teksta vienu vārdu ko saprata, un nu tik tagad par tieši to runāsim. :D
2008-08-21 19:32:06
Nu jā.... bet randiņa laikā 4. un 5. punkti ir patīkami jeb pareizāk sakot, ja tie būtu pretēji, tad atstātu nepatīkamu sajūtu....
Par 7. punktu nemaz nav divu domu.... visi tak uz randiņu sapošas
2008-08-21 19:32:23
card...Es nešaubos, ka tu ne tikai man durvis neatvērtu un nepalaistu pa priekšu, bet degungalā tās vēl aizcirstu
2008-08-21 19:32:56
galīgi nesvarīgas lietas tev svarīgākās skaitās.... kāpjot ārā no transporta, padod roku... nu jomajo
2008-08-21 19:33:51
Fantiņs, tas laikam kā kuram.... man virtualitāte dikti klikšķ un tai seko tikšanās, kas parasti neliek vilties...
2008-08-21 19:33:55
sunsh..Nu nav gan tā, ka visi...Citi atrod kaut kādus attaisnojumus, teiksim, kāpēc bārda nav noskūta...Es, loģiski, saprotoši pamāju ar galvu, bet iekšā nav laba sajūta, jo saproti, ka viņam īstenībā tas nelikās tik svarīgi, lai atrastu iespēju to tomēr izdarīt.
2008-08-21 19:34:46
njaa piekriitu meliite! ;) bet nu atrodas taadi kas tikai dod un dod un atkal dod!
necieshi siev kas sevi veertee augstaak par citiem!

aa un jaa fantinja bu4az! :D
2008-08-21 19:34:47
hmm...mēģinu atcerēties card reader manieres......
2008-08-21 19:36:27
amils....tur jau tā lieta, ka ne jau tajā apstāklī, ka es nevaru iztusnēt pati no tā autobusa ir tas āķis, bet āķis ir tajā, kāda viņam ir pret mani attieksme, un tieši tas, ka viņš iztusnē pats un nepalīdz man to izdarīt, ir tā attieksme, kas man nepatīk
2008-08-21 19:36:30
fantin-nu par tiem visiem punktiem , es tev pilniba piekritu!!bet zini vot dazreiz aizej ar tadu pieklajigo uz randinu un ta parlieku pieklajiba liekas tada salkana, uzbaziga un pielienosa!!
2008-08-21 19:36:36