Autors Komentāri: 392
Njā.......statistika draugos aug tagad pus seksam.lv mani skatās
2015-12-30 12:41:19
Pec kaislīgiem rīta skupstiem,jāprecas FTW. Nu lai tā pa kārtīgo un tā....tā ka....klāj galdus,irē telpas,mēs pošamies. Tā,no dr.lv esmu dzēsusies,tad nu es neskatos.
2015-12-30 12:41:20
Jurka,a kā man jāpaziņo? a vārdiem vai,ko?
2015-12-30 12:42:07
Es no rītiem nebučājos.... Iespļauj saujā un čoža un nodragā viena rīta fikso. No kisses...
2015-12-30 12:43:19
Es Tev palīdzēšu-150x10
2015-12-30 12:44:38
Kā Tu nebučojies Ftw Jurka,paldies,ka palīdzi,jo es no tām ripām ta pat neko nesaprotu Bet,Jurka,vai,tad Gepards teica,ka nevar 150kg uzcelt?
2015-12-30 12:49:02
Jurka, man tie svari pofig, manis pēc cel 200 kg uz 20x. . .
2015-12-30 12:50:14
10reizes viņš nepacels. Esmu gatavs saderēt
2015-12-30 12:51:41
Galvenais, lai Gepards mani uz rokām var panēsāt...vairāk nav vajadzības celt
2015-12-30 12:52:11
Bet pa caiņiku man iedos pat tad,ja viena roka būs ģibsī. Tā nu tas ir
2015-12-30 12:52:32
Seksuāli transmisīvo slimību pazīmes Seksuāli transmisīvo slimību pazīmesSeksuāli transmisīvās slimības (STS) jeb venēriskās slimības var noritēt akūti vai hroniski. Atkarībā no slimības norises formas būs atkarīgs, vai slimība noritēs ar kādām redzamām izpausmēm jeb nē. Slimības norise ir arī atkarīga no pašas slimības, jo daļai seksuāli transmisīvo slimību, raksturīgs ieņemt uzreiz hronisku norisi, piemēram, hlamidiozei, mikoplazmozei uc. Akūtos gadījumos slimības izpausmes parādas neilgi pēc dzimumkontakta un norit ar izteiktām sūdzībā. Vidēji 2-7 dienas (pie sifilisa 21 diena) pēc dzimumkontakta rodas pirmās sūdzības: vīriešiem parasti tās ir uretrīta simptomi (izdalījumi no rīnkanāla, diskomforta sajūta urinācijas laikā, urīnkanāla atveres apsārtums, priekšādiņas iekaisums uc.), sievietēm kopīta simptomi un uretrīta simpomi (nieze dzimumorgānu rajonā, pastiprināti izdalījumi, diskomforta sajūta urinācijas laikā uc.). Inficēšanās laikā orālā seksa laikā, parasti rodas angīnai raksturīgas sūdzības. Bet inficējoties anālā seksa laikā, rodas taisnās zarnas un anālās atveres iekaisums - proktīts. Daļā gadījumu, šīs sūdzibas ir vāji izteiktas un pēc dažām dienām var izzust. Tādos gadījumos parasti cilvēki domā, ka ir bijuši apsaldējušies un tagad viss pārgājis pats no sevis. Ja akūta formas seksuāli transmisīvās slimības netiek ārstētas, tās pāriet hroniskā formā un sākotnēji akūtās infekcijas simptomi izzūd. Hroniskos gadījumos - sūdzību parasti nav. Hroniskai formai rakstirīgi miera un paaisinājuma periodi. Miera periodi, kuru laikā nav nekādu izpausmju var ilg pat vairākus gadus, bet šis cilvēks ir infekciozs, tas nozīmē, ka viņš var inficēt savus partnerus. Hronisku slimību paasinājumi parasti norit ar vāji izteiktiem, dažreiz pat nespecifiskiem simptomiem. Paasinājumu laikā biežākās izpausmes vīriešiem ir: nellielas diskomforta sajūta urinācijas laikā; paātrinās sēklas noplūde seksa laikā - rodas ātrs sēklas noplūde; erekcijas kvalitātes izmaiņas - kļūst nenoturīgāka; nepieciešamība naktī celties urinēt; pastiprināti aplikumu izdalīšanās zem priekšādiņas, specifiskas smakas rašanās; dzimumlocekļa galviņas apsārtums, nieze - iekaisums (balanopostīts); var izmainīties arī spermas krāsa un smarža. Sievietēm parasti novēro: pastiprinātu izdalījumu rašanos; sēnīšu infekcijas paasināšanos; niezi, ārējo dzimumorgānu apsārtumu; diskomforta sajūtu un pat sāpes seksa laikā; periodisku diskomforta sajūtu vēdera lejas daļā; diskomforta sajūtu urinācijas laikā, biežāku urināciju uc. Neārstējot STS pastāv divas būtiski svarīgas lietas: inficētais cilvēks kļūst par infekcijas avotu - izplatītāju un nodot šo infekciju partnerim, kurš savukārt nodod to tālāk. Agrāk veiktie epidemioloģiskie pētījumi parāda, ka neilgā laikā no viena inficēta cilvēka infekcija izplatās uz 20-40 citiem. Arī pašlaik ir akūts jautājums par STS izplatību skolnieku - jauniešu vidū. Un viens no būtiskiem jautājumiem ir laicīgi veikt pārbaudes uz STS, lai inficēšanās gadījumā uzsāktu ātrāku ārstēšanu un ierobežotu infekcijas izplatību. jebkura infekcija izraisa iekaisumu audos, hroniskas STS gadījumos rodas hroniski iekaisuma procesi dzimumorgānos: vīriešiem - hroinisks uretrīts, prostatīts, hronisks sēklu pūslīšu iekaisums, kollikulīts, epididimīts utt.'; sievietēm - vaginīts, kolpīts olnīcu iekaisums utt Hroniskas infekcijas slimības izraisa grūti ārstējamas un pat neatgriezeniskas komplikācijas, viena no raksturīgākām vīriešiem ir hronisks priekšdziedzera iekaisums, neauglības rašanos uc. Pieteikties uz konsultāciju
2015-12-30 12:54:00
Redz Jurka, Tev skils cilāt, man skils dauzīt
2015-12-30 12:54:52
FTW - un tad brīnies,ka nav tev ko mīlēt,ja mani šitā no rītiem,da nu nafig tādu mīlnieku.
2015-12-30 12:55:37
man skils apmist gepetuhu jhhahahahah
2015-12-30 12:55:53
Pateikt godīgi-cilāšana ir sūds bezjēdzīgs. Vot cīņas mākslš,dauzošana-kaut kas jēdzīgs un vajadzīgs. To es saprotu
2015-12-30 12:56:36
Brtonik tu vāvere, atceries, es šodien gaidu tevi
2015-12-30 12:56:55
Gepard,ko Tu dauzi?
2015-12-30 12:58:15
gatvo gepetuh savu muti manam urinam
2015-12-30 12:58:22
vinsh dolbijas anusa vinsh gribeja teiktt kad padolbijas anusa gepetuham sekla iznak pa mazo kraninu ahhahahahahhahahahahhahahah
2015-12-30 12:59:06
Denisha, visu kas pagadās. . . man ir fetišs, patīk citus sist un patīk kad man arī sit
2015-12-30 13:05:24