Autors Komentāri: 140
.... man te taads jautaajums radaas.... pardomaajut cilveeku uzvediibas motiivus...
..... man reiz bij saruna ar kaadu meishu......... un muusu vallsirdiigaas sarunas laikaa vinna izteica secinaajumu...... kad vinna esot sevi piekkeerusi pie domas...... kuraas pavadot vinnas ieksheejaa sajuuta........ kuraa vinna nepaarprotami juutot veeleeshanos.......dazzaas situaacijaas...... vienkaarshi pannemt mutee locekli... un saakt vinnu suukaat....... liidz taa loggiskam nobeigumam.... ..... mani tas vispaar nedaudz paarsteidza....... vina teica ka tai briidiii neesot pirmshkkiriigi noteikums lai tas vinnai buutu kaads tuvs...jau zinaams puisis....... tikpat labi tas varot buut ar gluzzi nepaziistams...... tiesa gan vinnai simpatizeejosh un tiirs.......( es gan par to taa kaa iisti nesapratu...kaa vinna paarbaudiis vai dotais puisis ir tikko pabijis dushaa vai kaa bet...nu labi...noleemu nepiekasiities vinnai par to)....mani vairaak intereseeja..... kuras ir taas sajuutas... emocijas..... kas vinnai liek taa atbriivoties....... un ko taadu dariit...!!.... kopaa analizeejot sho situaaciju...... nonaacaam pie taada kaa secinaajuma....... Taa ir vinnas ipatneejaa reakcija kaa ciiniities ar ieksheejiem stresiem....
..... mazi beerni.... stresa situaacijaas.... meedz baast pirkstinnu mutee..... vai tur iikshkki....kaadreiz meitenes automaatiski roku bikshelees ieslidina.....vai uz veedera tura....... domaaju buusiet maniijushi....... bet kuraa momentaa vinnai taadaas situaacijaas radaas veeleeshanaas nnemt mutee viiriesha draudzinnu...... to gan nenoskaidrojaam.... ..... bet kaa jums ir daamas...??.... varbuut veel kaadai kaadreiz ir radusies kaada liidziiga sajuuta...... varbuut kaadas neparastas veelmes kuras paarnnem ...juus apzinaati vai neapzinaati...? ?. ...
..protams tas jau nebuushu bijis es .... ja nebuutu vinnai uzdevis provokatiivu jautaajumu peec vinnas atbildes....... a kaa ar mani.....??.... varbuut tevi parnnem shaada sajuuta runaajot arii ar mani.....??.... ..........nja....... par taalaako ...........es pakluseeshu........ llaushu spriest pashiem ..... peec savas sabojaatiibas pakaapes!......
2008-11-12 10:24:27
ir bijis taa, pilniigi nesaprotama veelme, un nez kaapeec gribas nenoteikta viiriesha locekli, kas ir driizaak mazs nevis liels, taa lai mutee buutu komfortabla sajuuta

par DLLM locekli gan nekad neesmu domaajusi
2008-11-12 10:28:44
(pazvani man parunāsim tad es zināšu cik provikatoriskus jautājumus uzdod ..tad zināsi atbildes...)
tās vairāk izklausās ,ka viņa Tev ir uzticējusi slēptākās domas ko gribētu izjust kopā ar vir....
2008-11-12 10:30:49
.... Wild..... .... ar atgriezshanos....
....hmmm..... njaaa...... es ar par to pshu aizdomaajos....... vellos..... bet kas ir tas iemesls..... kas izsauc shaadu tavu veelmi...??..... neesi kaadreiz par to aizdomaajusies..??... .... vai tieshaam kaads neirozes paveids...... taksh nee...!!..... jo manaa gadiijumaa vinna pat atteicaas no klasiskaa seksa...... vienkaarshi vinna sajuta seviii veelmi to taa vienkaarshi izdariit.... un no taa visa guut savu savdabiigu apmierinajumu.......
2008-11-12 10:32:30
2008-11-12 10:33:45
.... lapsinn...... kaadas vispaar ir sievieshu sleeptaakaas domas..??..... vai vinnas ir gana nekkiitras..??..... vinnas pashas baidaas no savaam domaam...fantaazijaam..??...
2008-11-12 10:34:09
/pasēdēs, paklausīsies/ ...

Dala, Tev tāds plaši aprakstīts jautājums sanācis...
2008-11-12 10:34:25
Danij....... jautaajums nav saprotams...... jeb atminnas gremdeejies..??!....
2008-11-12 10:35:00
DLLM, chau.

luupas ir erogeena vieta, un gribas sho patiikamo sajuutu,........ loceklim tik maiga aada, patiikams siltums utt..........
2008-11-12 10:35:36
DLLM..Es vispirms iepazistosun tad ja ir abpusējas intreses turpinu ......
2008-11-12 10:36:24
nav bijusi vēlme svešu draudziņu ņemt mutē ,laikam man to stresu krietni mazāk
2008-11-12 10:36:38
.... aleksi..... tev taisniiba........ neprotu izteikties iisi..!.... ...... patiesiibaa nemaz negribu sashaurinaat teemu...... man svariigaakais vai daamas saprata par ko staasts...!...
2008-11-12 10:36:57
Shito nebuut lasiit paarak garss
2008-11-12 10:37:44
sjito teemu vajag mp3 formaataa...
2008-11-12 10:38:10
njaaa,piekriitu Nasty! nejau deel stresa ieshu onkulliem biksees liizt!
2008-11-12 10:38:37
interesanti, ka manai veelmei nav nekaada sakara ar viirieti........parasti izteelojos tikai locekli.

ja veelos konkreetu viirieti, tad veelmes pa galvu shaudaas visdazhaadaakaas
2008-11-12 10:38:40
................................
2008-11-12 10:39:51
DLLM - sieviešu fantāzijas un vēlmes mums tāda nesaprotama valoda vien ir ...
2008-11-12 10:39:51
..... wild...... vienmeer esu cieniijis atklaatas un patiesus cilveekus..... :kiss2:

.... hmmm..... tad sanaak.... ka tu faktiski stimulee ar siltu locekli sev luupas...... taa guustot baudu..??...... aaaa sajuutas...kuras tas teviii izraisa...??..... uz ko tu liktu sho akcentu vairaak....??.... uz luupu sajuutaam.... vai ieksheejo sajuutu...??..
2008-11-12 10:40:18
nameda...ieraksti vleskaa....varbut velag skumjas un gairlaiciiba uznaaks....
2008-11-12 10:41:33